top of page

U14 összefoglaló

Monor - Soroksár 2:1 (Góllövő: Gondos Dominik)

Varró Zoltán edzői értékelése: Rosszul kezdtük a mérkőzést kapkodtunk és így rengeteg technikai hibával játszottunk nem volt üteme a játékunknak.Ellenfelünk egy kapufával jelezte,hogyha nem kapjuk össze magunkat akkor szívesen vinnék a 3 pontot Monorról. Talán ennek hatására ez után elkezdtünk futballozni földön tartottuk a labdát és pontos passzokkal 3-4 nagy helyzetet alakítottunk ki a félidő végéig amiket ki is hagytunk...A második félidőre egy kényszerű cserével jöttünk ki,de nem törte meg a játékunkat és igaz "csak" pontrúgások után,de 2 gólos előnyt szereztünk ,amit ellenfelünk az utolsó pillanatokra egy szabadrúgással 1 gólosra szűkített,de így is megérdemelt győzelmet arattunk,de azért a ziccerek kihasználását fogjuk gyakorolni bőven a héten .