top of page

Megye III összefoglaló

Péteri KSK II. - Monori SE II. 0:7 (0:1) Monori SE II.: Gal N. (Ferenczi L. ) - Lee A., Szabó E., Szabó Gy., Gábor A. - Szabó A., Vizi D. (Soltész B.) - Pásztor A., Kelemen A. (Lázár L.), Schmidt B. - Baranyi P. Kispad: Bánszki V., Farkas A. Gólszerzők: Baranyi P. (4), Leé A., Szabó Gy., Szabó E.

Schmidt Ádám edzői összefoglalója:

Az eredményt megnézve úgy tűnhet, könnyű meccsen vagyunk túl. De aki megtekintette az összecsapást, az láthatta, hogy nehezen nyílt ki az a bizonyos "gól csap". A múlt heti pontvesztés után kettőzött erővel rontottunk ellenfelünknek az első perctől kezdve, percenként alakítottunk ki veszélyesebbnél veszélyesebb helyzeteket, de volt, hogy fel méterről sem sikerült betalálni. Az első félidőt Szabó Erik mentette meg egy szép átlövésből szerzett góllal. A félidőben kertem a srácokat, hogy ne görcsöljenek ennyire, és minden rendben lesz. És rendben is lett, a második felidőben mar minden negyedik helyzet bement, így végig egykapuzva nagy arányú győzelmet arattunk. Pozitívum, hogy mindkét középső védőnk betalált, viszont a botrányos helyzetkihasználáson változtatnunk kell, mert nem fogunk tudni minden mérkőzésen harminc gólhelyzetet kialakítani.