U19 Bajnoki - edzői összefoglaló

Monor U19 – SZAC U19

4-2 (1-0) 2. forduló

2016.08.31. szerda 10:00 óra

Összeállítás: Balogh – Kurgyis – Kicska – Tóth – Zákó – Tamás – Fábián – Hegedűs – Burai – Lázár – Sárai Cserék: Hegedűs helyett Király, Lázár helyett Batizi, Tóth helyett Félix

Gólszerzők: Sárai 3, Király

Villányi Gergely edzői értékelése: A szezon első meccse mindig nehéz, most sem volt ez másként, különösen azért sem, mert egy rendkívül erős csapattal találkoztunk. Ennek pedig egy rendkívül jó iramú mérkőzés lett az eredménye, szerencsére a mi győzelmünkkel. Az első félidőben többnyire mezőnyjáték folyt, de 3-4 lehetőségünk így is adódott, amivel nem tudtunk élni, de egy pontrúgás után megszereztük a vezetést. A második félidőben már több helyzet adódott mindkét oldalon, amiből mi értékesítettünk többet, igaz, többet is dolgoztunk ki. Mindenesetre a mérkőzés kiválóan rámutatott arra, hogy minden téren van miben fejlődni, különösen a középpályán vagyunk még nehézkesek. A monori csapatból mindenképpen ki kell emelni Balogh Petit, aki több ziccert és 11-est is hárított, Sárai Zolit a 3 góljáért és Tóth Ádámot magabiztos játékáért. A többiek a közepes teljesítményt súrolták alulról vagy felülről. Kezdetnek nem volt rossz, de azért bőven van még mit tenni az egyéni teljesítményeket és a csapatjátékot illetően is.