top of page

Monor2-Újszilvás

Mai megyei III-ban lejátszott első fordulóról Schmidt Ádám edzői összefoglalója:

"Első hazai bajnoki mérkőzésünkön egyből szembe találtuk magunkat a megyei foci egyik meghatározó egyesületével, az újszilvási csapattal. A srácokban volt egy kis drukk, hiszen frissen alakult csapatunk mégis csak az első tétmérkőzését játszotta, ráadásul hazai pályán - mindenképp győzni szerettünk volna. Az első félidőben ennek köszönhetően kicsit akadozott a gépezet, de sikerült megnyugtató előnyt szereznünk. Szünetben korrigáltuk a hibákat, a cseréknek is köszönhetően lendületesebben folytattuk a mérkőzést, győzelmünk teljesen megérdemelt. Monori SE II. - Újszilvás KSE 4:0 (2:0) Monor: Gál N. (Ferenczi L.) - Leé Á. (Gábor A.), Szabó Gy., Tóth Á. (Szabó E.), Farkas Á. (Soltész B.) - Szabó Á., Bánszki V. (Lázár L.) - Pászor A. (Horváth D.), Kelemen Á., Schmidt B. (c) - Baranyi P. Gólszerzők: Baranyi P. (2), Kelemen Á. (2)