top of page
Keresés

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár

90+6': Feszült mérkőzésen született döntetlen. Végeredmény: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-2.

90+5': Kozma kapott sárgát, a kitörő Karacsot rúgta meg. A sokadik olyan szabálytalanság, aminek egyértelműen a sérülésokozás volt a célja.

84': Karacs Dániel kapott sárgát szövegelésért.

79': Az utolsó csere a vendégeknél Kovács Ádám, Nagy Istvánt váltotta.

74': Nagy István kapott sárgát szövegelésért.

71': Kovács váltotta Asztalost.

68': Bakos le, Czár fel a második mosonmagyaróvári csere.

63': Hunya tökéletes beadását Hamar a kapu fölé fejelte.

61': Szerencsi helyett Hamar csapatunkban.

56': Winkler helyett Jelena folytatja a vendégeknél.

53': Winkler egyértelműen nem labdára irányulóan, hátulról rúgott Palincsár után, piroslaposnak tűnő, szándékos, sportemberhez nem méltó rúgása csak sárgát ért. Palincsár az eset után agresszívan reagált a vétkes felé, ezért ő is sárgát kapott.

52': Szuhodovszki kapott sárgát visszarántásért.

49': Jobbról érkező beadást Szabó Viktor passzolt a kapuba. BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-2.

46': A vendégek kezdték a második játékrészt.

45+1': Tóth Barna beadását Hunya Krisztián ollózva lőtte el, Somogyi fogta. Pillanatokkal később vége az első játékrésznek. Félidőben: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-1.

43': Forgács felrúgta Palincsárt, sárga a jutalma.

31': Bori szabadrúgását megcsúsztatták a tizenhatosnál, a labda így Hunya elé került, aki a kapuba juttatta a labdát. BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-1.

30': Eszlátyi kapott sárgát, Szerencsit rántotta le.

28': A lelátói hangok alapján úgy tűnt, hogy Palincsárt lerántotta Forgács a tizenhatoson belül, a síp néma maradt.

26': Bedobás után védőink mellett kapura tudott fordulni Nagy István, és lövése a hosszú alsóba juttatta a labdát. BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 1-1.

22': Hunya torkát könyökölte le Vágó, mégis játékosunk kapott sárga lapot.

10': Bori Gábor felívelését Tóth Barna lekezelte, két védő között a kapu felé mozdult, majd laposan a hosszú alsóba lőtt. BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 1-0.

8': Bori lőtt, a kapus fogta.

7': Nagy István szabadrúgása centikkel a felsőléc fölött suhant el.

2': Asztalos remek elfutása után Szuhodovszki lőtt, védett a kapus. Másodpercekkel később Eszlátyi lőtt kapunk mellé.

1': Csapatunk kezdte a mérkőzést.

Pályán a csapatok. Fehérben a Mosonmagyaróvár, kékben a Monor.

A vendégek csapata: Somogyi, Forgács, Zsirai, Eszlátyi, Nagy, Vágó, Bakos, Kozma, Sziklási, Szabó V., Winkler. Kispad: Heinrich, Jelena, Darázs, Gálfi, Szalka, Kovács, Czár.

Csapatunk kezdője: Bozsó, Karacs, Tóth B., Hunya, SZuhodovszki, Bori, Asztalos, Farkas, Fülöp, Szerencsi, Palincsár. Kispad: Paulovicz, Ficsor, Lázár, Peszmeg, Kovács, Hamar, Szabó D.

A mérkőzés játékvezetője dr. Kovács Gergely, segítői dr. Szabó Péter és Aradi József. A kispadoknál Derdák Marcell vigyáz a rendre.

450 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1. 90': 3 perc a ráadás. 90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett. 89': Micsinai szabálytalan

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BSS Monor-Cegléd VSE

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1. 90+4': Földi helyett Rétyi. 90': 4 perc a ráadás. 90': Oldal helyett Szilágyi. 86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett. 84': Fülöp kapott sárg

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3

90+3': Vége a mérkőzésnek, az utolsó pillanatokban szereztünk pontot a Gyirmót ellen. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3. 90+2': Farkas Norbert átfutott a gyirmóti védelmen, majd erősen a hosszúba lőtt. B