top of page
Keresés

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1.

90': 3 perc a ráadás.

90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett.

89': Micsinai szabálytalankodott, villant a sárga.

87': Vaszicsku kapott sárgát.

82': Ihrig-Farkas reklamálásért kapott sárgát.

82': Hunya fejeséből előnyben csapatunk. BSS Monor-Budafoki MTE 2-1.

80': Barthel lépett pályára, Tóth F. helyett.

76': Filkor nem engedte elvégezni a szabadrúgást, sárgát kapott érte.

75': Sági mentett utolsó emberként.

69': Filkor fel, Vankó le.

69': Kovács Dávid fejesét Paulovicz szögletre mentette.

68': Haragos helyett Ficsor folytatja.

65': Sági belépője ért sárga lapot.

57': Kovács D. és Micsinai be, Vass M. és Farkas B. le a vendégeknél.

46': Elkezdődött a második játékrész.

45': Hosszabbítás nincs, félidőben: BSS Monor-Budafoki MTE 1-1.

35': Jobbról érkező lapos beadásra Szerencsi érkezett elsőként, és közelről a kapuba passzolt. BSS Monor-Budafoki MTE 1-1.

34': Ihrig-Farkas tört ki gólhelyzetben, Kovács Botond pont annyira tudott odapiszkálni, hogy kibillentse a támadót, így elmaradt a veszélyes lövés.

24': Szerencsi lábát kihúzták, jogos büntetőt kaptunk, amit Haragos rúgott jobb oldalra középmagasan, Póser kiütötte.

20': Kisebb-nagyobb helyzetek mindkét oldalon, de pulzusnövelő ziccerig nem jutottak el a csapatok.

8': Ihrig-Farkas 17 méterről bombázott, a tizenegyespontnál beleértek lövésébe, így Paulovicznak esélye sem volt védeni. BSS Monor-Budafoki MTE 0-1.

5': Farkas Norbert szabadrúgása a hosszú felsőt célozta meg, nem sokat tévesztett.

4': Sárgát kapott Póser, szabadrúgás a tizenhatos vonalától pár centire.

3': Ihrig-Farkas fejesét Paulovicz lelassította, így Tóth Ferenc a gólvonalról fel tudott szabadítani.

1': A vendégek kezdték a mérkőzést.

Pályán a csapatok, perceken belül kezdünk!

Tiszta fehérben , fekete díszcsíkokkal a vendég BMTE, kék szerelésben csapatunk, a Monor.

A BMTE kezdője: Póser, Margitics, Vankó, Ihrig-Farkas, Farkas B., Vass, Oláh, Kirják, Króner, Kulcsár, Vaszicsku. Kispad: Kovács Z., Kovács D., Micsinai, Veszelinov, Filkor, Harsányi, Horváth.

A BSS Monor kezdője: Paulovicz, Tóth F., Tóth B., Hunya, Kovács B., Haragos, Sági, Farkas N., Fülöp, Szerencsi, Palincsár. Kispad: Bozsó, Barthel, Ficsor, Lázár, Peszmeg, Pintér, Szabó D.

A mérkőzés játékvezetője Barna Gábor, segítői Király Krisztián, Kiss Balázs és Gaál Ákos.

120 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BSS Monor-Cegléd VSE

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1. 90+4': Földi helyett Rétyi. 90': 4 perc a ráadás. 90': Oldal helyett Szilágyi. 86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett. 84': Fülöp kapott sárg