top of page
Keresés

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BSS Monor-Cegléd VSE

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1.

90+4': Földi helyett Rétyi.

90': 4 perc a ráadás.

90': Oldal helyett Szilágyi.

86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett.

84': Fülöp kapott sárgát, mert hangosan kiabált mellette ellenfele, akitől elvette a labdát.

81': Bozsó kapott sárgát.

80': Hunya kapott sárgát, mert reklamált, miután Palincsárt felrúgták a tizenhatoson belül.

78': Wild helyett Csirmaz a hajrában.

72': Peszmeg helyett Ficsor folytatja.

72': Preklet fejesével előnyben a Cegléd. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1.

68': Szabadon passzolgattak tizenhatosunknál a vendégek, de a labda végül Bozsó kezében kötött ki.

60': Tóth Barna lövését lábbal védte a kapus, a kipattanót Palincsár lőtte el, de beleléptek a labdába.

57': Szerencsi mellett jó ütemben esett el a támadó, sárgát kapott védőnk.

55': Oldal lőttpasszáról lemaradtak a hosszún, újabb veszélyes helyzet a vendégeknél.

51': Peszmeg kapott sárgát.

48': Peszmeg mentett a gólvonalról, szöglet.

46': Szabó Dominik helyett Hamar Ádám folytatja csapatunkban, a vendégeknél csere nincs. A Cegléd kezdte a második játékrészt.

45': Félidőben: BSS Monor-Cegléd VSE 0-0.

36': Szerencsi beadására Tóth Barna érkezett, de a fejest Mursits szögletre mentette.

26': Farkas lerántotta ellenfelét, sárga.

25': Szabó Dominik túl hevesen reklamálta, hogy két kézzel lökték a büntetőterületen belül, ezért sárgát kapott a játékvezetőtől.

16': Kavarodás a büntetőterületen belül, a labdát végül tisztázták, de az Peszmeg elé került, aki húsz méterről lőtt a kapu fölé.

14': Szabó Dominik két védőt fektetett el, a második - Wild Tamás - utánarúgott, jogos sárga a vendégek tizenhármasának.

11': Fülöp másodperceken belül kétszer tisztázott a gólvonalról.

5': Csúszós, mély a pálya, ez nehezíti a felek dolgát, egyelőre csapatunk alkalmazkodott hozzá jobban. 1': Csapatunk kezdte a mérkőzést.

Pályán a csapatok. Sárga-kékben a vendégek, kékben csapatunk. HAJRÁ MONOR!

A ceglédi kezdő: Mursits, Fejes, Sigér, Oldal, Wild, Preklet, Farkas A., Földi, Olasz, Varjas, Pallagi. Kispad. Tulipán, Bíró, Csirmaz, Rétyi, Szilágyi, Lukács. Vezetőedző: Schőn László.

A BSS Monor kezdője: Bozsó, Peszmeg, Tóth B., Hunya, Bori, Asztalos, Farkas N., Fülöp, Szerencsi, Szabó D., Palincsár. Kispad: Paulovicz, Ficsor, Karacs, Lázár, Kovács, Szuhodovszki, Hamar. Vezetőedző: Horváth Dávid.

A mérkőzés játékvezetője Kovács J. Zoltán, segítői Kiss Balázs és Mohos Milán. A kispadoknál Németh Ádám segíti a munkát.

317 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1. 90': 3 perc a ráadás. 90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett. 89': Micsinai szabálytalan