top of page
Keresés

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3

90+3': Vége a mérkőzésnek, az utolsó pillanatokban szereztünk pontot a Gyirmót ellen. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3.

90+2': Farkas Norbert átfutott a gyirmóti védelmen, majd erősen a hosszúba lőtt. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 3-3.

90': Heffler helyett Villám az utolsó percekben.

83': Szuhodovszki helyett Haragos.

82': Bori kapott sárgát, túl hevesen reklamált egy tizenhatoson belüli kezezést.

80': Herjeczki helyett Kamarás folytatja.

79': Nagy Patrik ütötte meg Farkast, csak sárgát kapott érte.

76': Tóth Barna kapott sárgát taktikai szabálytalanságát követően.

75': Lázár Zsolt helyett Szabó Dominik folytatja.

73': Nagy Patrik értékesítette a tizenegyest. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 2-3.

72': Lázár Zsolt kapott sárgát, büntető a Gyirmótnak.

69': Szarka futott egyedül kapunkra, de lövése a hosszú oldali kapufán csattant.

61': Lázár Patrik megrúgta Tóth Barnát, villant a második sárga, majd a piros.

60': Lázár Patrik kapott sárgát.

57': Bori Gábor szögletét Hunya Krisztián fejelte a kapuba. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 2-2.

53': Strestik helyett Présinger folytatja.

52': Palincsár gurította le a szabadrúgást Borinak, aki elemi erővel bombázott a szétnyíló sorfal között a kapuba. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 1-2.

51': Sárga Liptáknak, közvetett szabadrúgás a tizenhatoson belül.

48': Strestik kapott sárgát, nem válogatta meg szavait a játékvezető döntését követően.

46': Csere félidőben, Peszmeg helyett Hunya érkezett. A második játékrészt a Gyirmót kezdte.

45+1': Félidőben: BSS Monor-Gyirmót FC Győr 0-2.

42': Szilvási kapott sárgát felesleges szabálytalansága után.

35': Szarka ugrott ki védőink mögé, és a hosszú alsóba gurított. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 0-2.

33': Peszmeg kapott sárgát taktikai szabálytalanságát követően.

29': Farkas futott el a bal szélen, közel járt a gólhoz.

28': Heffler lőtt, Bozsó védett.

22': Farkas lapos bepasszát Tóth Barna juttatta kapura bokamozdulattal, kapufa.

20': Farkas kapott sárgát, nem értett egyet a játékvezető döntésével.

19': Bori beadását Tóth Barna fejelte kapu mellé.

16': Bori centerezett, végül Palincsárba bombázták a labdát a védők, kirúgás.

13': Heffler szabadrúgása talált utat kapunkba. BSS Monor-Gyirmót FC Győr 0-1.

12': Asztalos kapott piros lapot, Szarkát rántotta le. Játékosunk - és a csapatból mindenki - vitatja a döntést.

3': Széles fejesét Bozsó fogta.

2': Palincsár lábáról Rusák szedte le a labdát.

1': A mérkőzést csapatunk kezdte.

Bozsó Antal 100. bajnoki mérkőzésén lép pályára. A jubileum alkalmából klubunk vezetése emlékplakettel köszöntötte őt.

Érkeznek a csapatok a pályára. Kékben a BSS Monor, sárgában a Gyirmót.

Zajlik a bemelegítés, fél óra van hátra a mérkőzésig.

Csapatunk kezdője: Bozsó - Lázár, Peszmeg, Tóth B., Szuhodovszki, Bori, Asztalos, Farkas, Fülöp, Szerencsi, Palincsár. Kispad: Paulovicz, Tóth F., Pintér, Hunya, Haragos, Hamar, Szabó D.

A Gyirmóti csapat: Rusák - Szilvási, Nagy P., Széles, Strestik, Lipták, Heffler, Szarka, Varga, Lázár P., Herjeczki. Kispad: Pálfi, Koltai, Présinger, Sandal, Kamarás, Csongrádi, Villám.

A mérkőzés játékvezetője Lovas László, segítői Buzás Balázs és Csatári Tibor. A tartalék játékvezető Takács Tamás.

547 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1. 90': 3 perc a ráadás. 90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett. 89': Micsinai szabálytalan

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BSS Monor-Cegléd VSE

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1. 90+4': Földi helyett Rétyi. 90': 4 perc a ráadás. 90': Oldal helyett Szilágyi. 86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett. 84': Fülöp kapott sárg

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár

90+6': Feszült mérkőzésen született döntetlen. Végeredmény: BSS Monor-Credobus Mosonmagyaróvár 2-2. 90+5': Kozma kapott sárgát, a kitörő Karacsot rúgta meg. A sokadik olyan szabálytalanság, aminek egy