top of page
Keresés

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1 (0-1)

90+2': VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK, HÁROM PONT A ZSEBBEN! Hatalmas csatában, a kilencven perc legutolsó pillanataiban Hunya góljával megszereztük a három pontot. Igaz, kellett Bozsó földöntúli védése is percekkel korábban. Végeredmény: BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1.

90': GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Hunya pöckölt bele a védelem mögé behulló labdába, a kifutó kapus fölött a labda átszállt, egyenesen a kapuba. BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1.

76': Csere mindkét oldalon. Ternován Patrik fel, Berki István le. Palincsár Martin Helyett Hamar Ádám.

70': Ficsor helyett Hunya folytatja csapatunkban.

67': Zádori kapott sárgát.

63': Kónya helyett Szabó Balázs a vendégeknél.

58': Csere a vendégeknél, Óvári helyett Zádori folytatja.

58': Tóth Barna forgott a tizenhatoson, majd kapura fordult, a hálóőr védett, a kipattanót Asztalos kotorta be. BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1.

54': Óvári kapott sárgát a vendégeknél.

51': Pintér kapott sárgát lerántásért.

46': Félidőben cseréltünk, Karacs Dániel váltotta Lázár Zsoltot. A második félidőt mi kezdtük.

45': Félidőben előnyben a vendégek. BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1.

43': Pintér futott el a bal oldalon, centerezett, Tóth Barna viszont nem tudta kapura irányítani a labdát.

35': Szuhodovszki 17 méterről lőhetett szabadrúgást, Szécsi a felsőléc alól ütötte szögletre a labdát.

31': Kónya kapott sárgát, durván lépett oda Palincsárnak.

27': Kevés helyzet volt az elmúlt 10 percben, főleg a kiugratások és a kisebb szabálytalanságok dominálták a játékot.

17': Palincsár kapott sárgát, mert kérdőre vonta a játékvezetőt, aki szabálytalannak látta labdaszerzését.

12': Kóródi kapott labdát a kapunk előtt, Bozsó az első lövést fogta, de a kipattanónál verve volt. BSS Monor-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1.

10': Bozsó ütötte ki Berki beadását, közben harsant a síp, Fülöp fogja fejét, szerencsére nincs gond védőnkkel.

8': Pintér lépett fel a támadással, élesen próbált lőni, de a kapus fogta lövését.

1': Kékben csapatunk, fehérben a vendége. A mérkőzést a Balmazújváros kezdte.

A Balmaz kezdője: Szécsi - Bora, Papucsek, Kónya, Erdei, Óvári, Patvaros, Király, Berki, Kovács, Kóródi. Kispad: Verpecz, Jagodics, Szabó Balázs, Fekete, Szabó Bátor, Zádori, Ternován.

Csapatunk összeállítása: Bozsó - Ficsor, Lázár, Tóth B., Pintér, Szuhodovszki, Bori, Asztalos, Fülöp, Szabó D., Palincsár. Kispad: Paulovicz, Barthel, Karacs, Hunya, Kovács B., Haragos, Hamar.

A mérkőzés játékvezetője Csonka Bence, segítői Dr. Bede Tamás és Bertalan Dávid.

266 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

ÉLŐ Közvetítés: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1

90+3': Vége a mérkőzésnek, győzelemmel zártuk az idényt. Végeredmény: BSS Monor-Budafoki MTE 2-1. 90': 3 perc a ráadás. 90': Hunya Krisztián helyett Pintér Dominik érkezett. 89': Micsinai szabálytalan

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BSS Monor-Cegléd VSE

90+5': Vége a mérkőzésnek. BSS Monor-Cegléd VSE 0-1. 90+4': Földi helyett Rétyi. 90': 4 perc a ráadás. 90': Oldal helyett Szilágyi. 86': Szerencsi helyett Szuhodovszki érkezett. 84': Fülöp kapott sárg